Pirmdiena, 27. marts
Šodien sveicam: Tālrīts, Gustavs, Gusts
Kontaktinformācija

Ērgļu novada pašvaldība
Reģ.nr. 90002214379
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts,
Ērgļu novads, LV-4840
Tālr./ fakss 64871231
E-pasts: ergli@ergli.lv

Meklēt ergli.lv
  Meklēt

Informācija par E-veselības pakalpojumu izmantošanu

Ņemot vērā, ka pakāpeniski pieaug noslēgto līgumu skaits par E-veselības sistēmas lietošanu un palielinās iedzīvotāju interese par E-veselības pakalpojumu izmantošanu, Nacionālais veselības dienests (NVD) sabiedrības informēšanai ir sagatavojis skaidrojošu materiālu. 

Skaidrojošais teksts par E-veselību un tās pakalpojumu izmantošanas iespējām šeit


Vairāk

Atklāta LSZOF iesildīšanās programma

2017. gada 16. janvārī  pie Ērgļu viduskkolas tika oficiāli atklāta LSZOF iesildīšanās programma.
Pasākumā piedalījās Latvijas Skolu ziemas olimpiskā festivāla (LSZOF) organizatori – Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) prezidents Einars Fogelis, Ērgļu novada domes  priekšsēdētājs Guntars Velcis, festivāla vēstnese Ketija Birzule.

Atklāšanas pasākumā neformālā gaisotnē klātesošie tika...
Vairāk


LIAA biznesa inkubatora iedvesmas seminārs

LIAA Madonas biznesa inkubators 25.janvārī plkst.14:00 aicina uz iedvesmas semināru „Radošā NEdarbnīca tavas biznesa idejas attīstīšanai”.

Semināra laikā varēsiet praktiski attīstīt savu biznesa ideju un gūt atbildes uz šādiem jautājumiem:
•    Kādas iedzīvotājiem reģionos ir iespējas kļūt par pašpietiekamiem uzņēmējiem un sekmīgi attīstīt savu saimniecisko darbību?
•    Par ko patiesībā gatavi maksāt klienti šodien?
•    Kādas...

Vairāk


Gada ienākumu deklarācijas par 2016. gadu VID pieņems no 1. marta

Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) vērš uzmanību, ka gada ienākumu deklarāciju par 2016. gadā gūtajiem ienākumiem šogad ne tikai elektroniski, bet arī papīra formātā būs iespējams iesniegt no 2017. gada 1. marta. Tikai tad VID rīcībā būs visa darba devēju un citu ienākumu izmaksātāju iesniegta informācija, kas nepieciešama, lai varētu pilnvērtīgi apstrādāt iesniegtās deklarācijas un precīzi noteikt personai atmaksājamo iedzīvotāju ienākuma nodokļa pārmaksas summu.


Vairāk


Programma PATS SAVAM SAIMES GALDAM

Borisa un Ināras Teterevu fonds izsludina jaunu atbalsta programmu uzņēmīgajiem un rosīgajiem  - “Pats savam saimes galdam”http://www.teterevufonds.lv/musu-darbi/programma-uznemigajiem-un-rosigajiem-pats-savam-saimes-galdam/.

Tās mērķis - dot iespēju grūtībās nonākušiem cilvēkiem pašu rokām veikt zemkopības darbus pārtikas sagādāšanai savam saimes galdam.

Vairāk


Donoru diena Ērgļu vidusskolā

2017.gada 19.janvārī no plkst. 10.00 līdz 13.00 Ērgļu vidusskolā, Oškalna ielā 6, norisināsies Donoru diena.  Ziedot asinis tiek aicināti visu asinsgrupu donori.
Iesaistoties asinsdonoru kustībā, Tev ir iespēja palīdzēt nelaimē nonākušajiem, kam nepieciešamas asinis. Viena asins deva var izglābt ceļu satiksmes negadījumā cietušo, pacientu ar apdegumiem un palīdzēt vēža slimniekam.
Katrs asins un asins komponentu donors:
•    gūst morālu gandarījumu,
•  ...

Vairāk


No “Laimas” namiņa uz Ērgļiem atceļojušas 111 dāvanas

2017. gada 2. janvārī ir noslēdzies “Laimas” namiņa projekts, un uz Ērgļiem tika nogādātas kopumā 111 dāvanas maznodrošināto daudzbērnu ģimeņu bērniem. “Laimas” namiņa un Bērnu slimnīcas fonda pārstāvji izsaka pateicību Latvijas iedzīvotājiem un viesiem par rekordlielu atsaucību un sniegto palīdzību, lai piepildītu 1200 Latvijas maznodrošināto daudzbērnu ģimeņu bērnu un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Onkoloģijas nodaļas mazo pacientu sapņus.
Vairāk nekā 2 000 cilvēku “Laimas”...

Vairāk


Ērgļu novada pašvaldība izsludina konkursu uz Ērgļu novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes "Pienenīte" vadītāja amatu

Ērgļu novada pašvaldība izsludina konkursu uz Ērgļu novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes "Pienenīte" vadītāja amatu. Iestādes adrese J.Grota 2, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Ērgļu novads, LV – 4840. Pieteikšanās līdz 06.01.2017.

Prasības pretendentiem (1amata vieta):
1.    Konkursā var piedalīties pretendents:
1.1.    uz kuru neattiecas Izglītības likumā...

Vairāk


Iespēja pieteikties atbalstam zivsaimniecībā

Lauku atbalsta dienests izsludina projektu iesniegumu pieņemšanu atbalsta pasākumiem "Produktīvi ieguldījumi akvakultūrā", "Zvejas un akvakultūras produktu apstrāde" un "Tirdzniecības pasākumi".

Pasākumā "Produktīvi ieguldījumi akvakultūrā" pieejamais publiskais finansējums ir 8 miljoni eiro. Pasākuma mērķis ir akvakultūras uzņēmumu konkurētspējas un dzīvotspējas palielināšana....
Vairāk


Kustamās mantas izsole

Ērgļu novada pašvaldība atsavina un izsludina pašvaldībai piederošas kustamās mantas – automašīnas HYUNDAI GETZ, reģistrācijas datums 19.09.2006., nobraukums 165990 km,  mutisku izsoli ar augšupejošu soli 2017. gada 12. janvārī plkst.11.00 Ērgļu novada pašvaldības telpās Rīgas ielā 10, Ērgļos, Ērgļu pagastā  Ērgļu novadā.
Automašīnas izsoles  sākumcena EUR 1440 (Viens tūkstotis četri simti četrdesmit eiro), izsoles solis EUR 30 (Trīsdesmit eiro).
Ar izsoles noteikumiem...

Vairāk

     Marts 2017     
ĒRGĻU NOVADA KARTEAlternative content

Get Adobe Flash player

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

Ērgļu novada pašvaldība,
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Ērgļu novads, LV-4840,
tālr./fakss 64871231
(c) 2010 Ērgļu novada dome
Izstrādāts : DirectHit