Pirmdiena, 26. jūnijs
Šodien sveicam: Inguna, Inguns, Ausma, Ausmis
Kontaktinformācija

Ērgļu novada pašvaldība
Reģ.nr. 90002214379
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts,
Ērgļu novads, LV-4840
Tālr./ fakss 64871231
E-pasts: ergli@ergli.lv

Meklēt ergli.lv
  Meklēt

Aicinājums pieteikties vēlēšanu iecirkņu komisiju locekļu amatiem

2017.gada 3. jūnijā visā Latvijā notiks pašvaldību vēlēšanas. Ērgļu novadā darbosies trīs vēlēšanu iecirkņi. 662. iecirknis būs atvērts Ērgļu saieta namā, 664. iecirknis darbosies Jumurdas pagasta pārvaldē, un 675. iecirknis – Ģimenes atbalsta centrā “Zīļuks” Sidrabiņos . Lai nodrošinātu vēlēšanas iecirkņu darbību, nepieciešams 21 vēlēšanu iecirkņu komisiju loceklis, līdz ar to Ērgļu novada pašvaldības vēlēšanu komisija izsludina pieteikšanos uz vēlēšanu...
Vairāk


Seminārs deputātu kandidātu sarakstu sagatavotājiem un iesniedzējiem

Gatavojoties š.g. 3. jūnija pašvaldību vēlēšanām, Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību š.g. 30. martā organizē semināru deputātu kandidātu sarakstu sagatavotājiem un iesniedzējiem. Seminārā būs iespēja uzzināt svarīgāko, kas jāievēro, sagatavojot un iesniedzot kandidātu sarakstus pašvaldību vēlēšanām, kā arī iepazīties ar sarakstu sagatavošanas lietojumprogrammu “Balsis PV 2017”.


Vairāk


E- prasmju nedēļa 2017 Ērgļu bibliotēkā 27. – 31. marts

No 27. – 31. martam   ikviens var sekot līdzi E- prasmju nedēļas aktivitātēm interneta tiešraidēs. Visas tiešraides varēs skatīties E- prasmju nedēļas mājas lapā www.eprasmes.lv sadaļā „tiešraides”. Sīkāku informāciju par katras dienas tēmām var uzzināt bibliotēkā.

Ar E- prasmju nedēļas  aktivitātēm Latvijā var iepazīties E- prasmju nedēļas pasākumu kalendārā –...
Vairāk


Darba piedāvājums Priekuļu tehnikumā Ērgļos

Priekuļu tehnikums Ērgļos aicina darbā SAIMNIECĪBAS VADĪTĀJU uz pilnu slodzi.
         Prasības:
·     vidējā profesionālā vai augstākā izglītība;
·     prasmes strādāt ar MS Office (Word, Excel), Internet;
·     prasmes plānot, organizēt un vadīt saimnieciskos darbus;
·     pieredze darba kolektīva (4 – 8 cilvēki) vadīšanā.
  Piedāvājam:
Vairāk


No 11. aprīļa varēs pieteikties platību maksājumu saņemšanai

Lauku atbalsta dienests (LAD) informē, ka no šā gada 11.aprīļa līdz 22.maijam lauksaimnieki var pieteikties platību maksājumiem, iesniedzot Vienoto iesniegumu. Pēdējā diena, kad atbalsta maksājumiem varēs pieteikties ar kavējuma sankciju, ir 15.jūnijs.
Pieteikties platību maksājumiem būs iespējams LAD Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā (EPS) – tieši tāpat, kā tas tika darīts 2016.gadā.
Tā kā daudziem lauksaimniekiem nav pieejams dators ar interneta pieslēgumu, kā arī nav nepieciešamo datorprasmju, lai varētu...

Vairāk


Forums MĀKSLA BŪT UZŅĒMĒJAM

Mākslas mēneša ietvaros Valmierā 20.aprīlī pirmo reizi notiks forums “Māksla būt uzņēmējam”. Dalība forumā ir bez maksas, reģistrējoties foruma mājas lapā www.makslabutuzņemejam.lv, kur pieejama arī pasākuma programma un informācija par foruma lektoriem.

Foruma laikā dalībniekiem būs iespēja dzirdēt profesionāļu viedokli par esošo uzņēmējdarbības vidi, pieejamiem atbalsta instrumentiem uzņēmēju izaugsmei, par izaicinājumiem personālvadībā un darbaspēka izvēlē, industrijas nākotnes tendencēm, aktualitātēm tehnoloģiju jomā, pētniecības...
Vairāk


VAS LATVIJAS VALSTS CEĻI informē

Atbilstoši MK noteikumiem Nr. 42 “Kārtība, kādā aizliedzama vai ierobežojama satiksme”, Va/s “Latvijas Valsts ceļi” tīmekļa vietnē tiek publicēta aktuālā informācija par satiksmes aizliegumiem un ierobežojumiem.

Informācija par sezonālajiem un pastāvīgajiem transportlīdzekļu masas ierobežojumiem atrodama šeit -  http://lvceli.lv/informacija-un-dati/#masas-ierobezojumi. Informācija tiek atjaunota pēc nepieciešamības arī...
Vairāk


Apmācību cikls programmā BIZNESA UZRĀVIENS

Apmācības ir lieliska iespēja katram papildināt un padziļināt savas profesionālās kompetences un paplašināt pieredzi. Apmācību centri, īpašas līdzfinansējuma programmas ietvaros, ir ieinteresēti palīdzēt jaundibinātiem uzņēmumiem, virzīt tos uz attīstību, izaugsmi un atbalstīt jaunos uzņēmējus, nodrošinot pieeju daudzpusīgai un izglītojošai informācijai, esot arī ārpus Rīgas.

Šobrīd katram uzņēmumam, iestādei un privātpersonai ir unikāla iespēja pieteikties četriem aktuāliem apmācību cikliem, kuriem vēl ir pieejams programmas...
Vairāk


VID seminārs

21. martā plkst. 12.00 Ērgļu bibliotēkā seminārs "Par gada ienākumu deklarāciju iesniegšanu EDS un citiem VID e - pakalpojumiem"


Vairāk

Galda spēļu turnīrs


Vairāk
     Jūnijs 2017     
1 234
56789 1011
1213 141516 1718
1920 21 22 232425
2627282930
ĒRGĻU NOVADA KARTEAlternative content

Get Adobe Flash player

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

Ērgļu novada pašvaldība,
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Ērgļu novads, LV-4840,
tālr./fakss 64871231
(c) 2010 Ērgļu novada dome
Izstrādāts : DirectHit