Sestdiena, 29. aprīlis
Šodien sveicam: Raimonds, Laine, Vilnis
Kontaktinformācija

Ērgļu novada pašvaldība
Reģ.nr. 90002214379
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts,
Ērgļu novads, LV-4840
Tālr./ fakss 64871231
E-pasts: ergli@ergli.lv

Meklēt ergli.lv
  Meklēt

Izmaiņas sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksājumos

Sakarā ar grozījumiem Dabas resursu nodokļa likumā, Ērgļu novada pašvaldības dome apstiprinājusi sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksu Ērgļu novadā  - EUR 15,06 bez PVN ar 2017.gada 1.martu.

Pielikumā: 2017.gada 26.janvāra domes lēmums


Vairāk

Desmito gadu meklēs „Gaismas nesējus“ Latvijas pagastos

Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība (Biedrība) aicina lasītājus pieteikt bibliotekārus balvai „Pagasta bibliotekārs – gaismas nesējs“.  
Līdz 10. martam Biedrība gaidīs vēstules un stāstus par pagastu bibliotekāriem, kas ir pašaizliedzīgi, radoši, aktīvi, entuziasma pilni savā darbā un neaizstājami savā pagastā.

Konkurss norisināsies desmito reizi. Katru gadu tiek apbalvoti četri...
Vairāk


Madonas biznesa inkubators aicina uz „Atvērto durvju dienu”

Piektdien, 27.janvārī gaidāma „Atvērto durvju diena” LIAA Madonas biznesa inkubatorā Blaumaņa ielā 3, 1.stāvā, Madonā.  
Visas dienas garumā jebkuram interesentam būs iespēja nākt un uzzināt, kādi ir biznesa inkubatoru darbības principi un kādu atbalstu šeit iespējams saņemt sava biznesa attīstībai.
LIAA Madonas biznesa inkubators no 2016.gada 1.decembra pieņem uzņēmēju (juridisku personu) un topošo uzņēmēju (fizisku personu) pieteikumus inkubācijai un pirmsinkubācijai.  Madonas biznesa inkubators uzņem biznesa uzsācējus no Madonas, Cesvaines, Ērgļu, Lubānas un Varakļānu novadiem.
Papildus informācija,...

Vairāk


Informācija par E-veselības pakalpojumu izmantošanu

Ņemot vērā, ka pakāpeniski pieaug noslēgto līgumu skaits par E-veselības sistēmas lietošanu un palielinās iedzīvotāju interese par E-veselības pakalpojumu izmantošanu, Nacionālais veselības dienests (NVD) sabiedrības informēšanai ir sagatavojis skaidrojošu materiālu. 

Skaidrojošais teksts par E-veselību un tās pakalpojumu izmantošanas iespējām šeit


Vairāk

Atklāta LSZOF iesildīšanās programma

2017. gada 16. janvārī  pie Ērgļu viduskkolas tika oficiāli atklāta LSZOF iesildīšanās programma.
Pasākumā piedalījās Latvijas Skolu ziemas olimpiskā festivāla (LSZOF) organizatori – Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) prezidents Einars Fogelis, Ērgļu novada domes  priekšsēdētājs Guntars Velcis, festivāla vēstnese Ketija Birzule.

Atklāšanas pasākumā neformālā gaisotnē klātesošie tika...
Vairāk


LIAA biznesa inkubatora iedvesmas seminārs

LIAA Madonas biznesa inkubators 25.janvārī plkst.14:00 aicina uz iedvesmas semināru „Radošā NEdarbnīca tavas biznesa idejas attīstīšanai”.

Semināra laikā varēsiet praktiski attīstīt savu biznesa ideju un gūt atbildes uz šādiem jautājumiem:
•    Kādas iedzīvotājiem reģionos ir iespējas kļūt par pašpietiekamiem uzņēmējiem un sekmīgi attīstīt savu saimniecisko darbību?
•    Par ko patiesībā gatavi maksāt klienti šodien?
•    Kādas...

Vairāk


Gada ienākumu deklarācijas par 2016. gadu VID pieņems no 1. marta

Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) vērš uzmanību, ka gada ienākumu deklarāciju par 2016. gadā gūtajiem ienākumiem šogad ne tikai elektroniski, bet arī papīra formātā būs iespējams iesniegt no 2017. gada 1. marta. Tikai tad VID rīcībā būs visa darba devēju un citu ienākumu izmaksātāju iesniegta informācija, kas nepieciešama, lai varētu pilnvērtīgi apstrādāt iesniegtās deklarācijas un precīzi noteikt personai atmaksājamo iedzīvotāju ienākuma nodokļa pārmaksas summu.


Vairāk


Programma PATS SAVAM SAIMES GALDAM

Borisa un Ināras Teterevu fonds izsludina jaunu atbalsta programmu uzņēmīgajiem un rosīgajiem  - “Pats savam saimes galdam”http://www.teterevufonds.lv/musu-darbi/programma-uznemigajiem-un-rosigajiem-pats-savam-saimes-galdam/.

Tās mērķis - dot iespēju grūtībās nonākušiem cilvēkiem pašu rokām veikt zemkopības darbus pārtikas sagādāšanai savam saimes galdam.

Vairāk


Donoru diena Ērgļu vidusskolā

2017.gada 19.janvārī no plkst. 10.00 līdz 13.00 Ērgļu vidusskolā, Oškalna ielā 6, norisināsies Donoru diena.  Ziedot asinis tiek aicināti visu asinsgrupu donori.
Iesaistoties asinsdonoru kustībā, Tev ir iespēja palīdzēt nelaimē nonākušajiem, kam nepieciešamas asinis. Viena asins deva var izglābt ceļu satiksmes negadījumā cietušo, pacientu ar apdegumiem un palīdzēt vēža slimniekam.
Katrs asins un asins komponentu donors:
•    gūst morālu gandarījumu,
•  ...

Vairāk


No “Laimas” namiņa uz Ērgļiem atceļojušas 111 dāvanas

2017. gada 2. janvārī ir noslēdzies “Laimas” namiņa projekts, un uz Ērgļiem tika nogādātas kopumā 111 dāvanas maznodrošināto daudzbērnu ģimeņu bērniem. “Laimas” namiņa un Bērnu slimnīcas fonda pārstāvji izsaka pateicību Latvijas iedzīvotājiem un viesiem par rekordlielu atsaucību un sniegto palīdzību, lai piepildītu 1200 Latvijas maznodrošināto daudzbērnu ģimeņu bērnu un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Onkoloģijas nodaļas mazo pacientu sapņus.
Vairāk nekā 2 000 cilvēku “Laimas”...

Vairāk

     Aprīlis 2017     
1 2
34567 8 9
101112131415 16
1718 1920 21 2223
242526 27 28 2930
ĒRGĻU NOVADA KARTEAlternative content

Get Adobe Flash player

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

Ērgļu novada pašvaldība,
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Ērgļu novads, LV-4840,
tālr./fakss 64871231
(c) 2010 Ērgļu novada dome
Izstrādāts : DirectHit