ĒRGĻU
apvienība
Pirmdiena, 18. oktobris
Šodien sveicam: Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends
Kontaktinformācija

Madonas novada Ērgļu apvienības pārvalde
Reģ.nr. 50900036721
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Madonas novads, LV-4840
Tālr./ fakss 64871231
E-pasts: ergli@madona.lv

Meklēt ergli.lv
  Meklēt

2014-09-22
Projekts LATVIJAS MĀJRAŽOTĀJI

Vairāk kā 40 mājražotāji, mazie ražotāji un amatnieki apvienojušies biedrībā, lai veicinātu pieprasījumu pēc saviem produktiem.
Vairāk kā pusgadu sociālajos tīklos un internetā darbojas projekts „Latvijas Mājražotāji”, kurā pircējs tiek informēts par Latvijas mājražotājiem, amatniekiem un mazajiem ražotājiem, mudinot iegādāties viņu produktus un aktualizējot informāciju par dažādiem pasākumiem un nozari.
Projekta autors ir Latvijas Mājražotāju un Mazo ražotāju informācijas un atbalsta biedrība. Biedrības galvenais mērķis - izmantojot mūsdienu informācijas tehnoloģiju iespējas – sociālos tīklus un internetu, kā arī masu medijus – apkopot informāciju par Latvijas mājražotājiem, mazajiem ražotājiem un amatniekiem vienotā datu bāzē, ar kuras palīdzību savest kopā pircēju ar ražotāju un veicināt pieprasījumu pēc ražotāju produktiem!
Šobrīd tiek veidota Biedrības mājas lapu – interneta mājražotāju, amatnieku un mazo ražotāju katalogu, kurā ikviens Biedrs varēs ievietot maksimāli daudz informācijas par sevi un savu produkciju – veidojot nelielu „mājas lapu” kopējā katalogā www.latvijasmajrazotaji.lv Mājas lapa šobrīd vēl ir attīstības stadijā un katru dienu tiek papildināta ar informāciju un uzlabota funkcionalitāte. Mājas lapa tiek veidota pašu spēkiem – par biedru naudas līdzekļiem, taču tiek meklēts arī iespējamais risinājums finansējuma piesaistei.
Šobrīd Latvijas Mājražotāju un Mazo ražotāju Informācijas un Atbalsta biedrībai pievienojušies vairāk kā 40 biedru no dažādām Latvijas vietām – augļu un ogu produktu, piena produktu ražotāji, dārzeņu, zaļumu un pat arbūzu audzētāji, mājas vīndari, saldumu mājražotāji, konservu un ievārījumu ražotāji, dabīgu produktu veikali un amatnieki. Pulkā atrodami arī ražotāji, kam ir BIO sertifikāts.
Galvenie ieguvumi un aktivitātes – aktīva darbība sociālajos tīklos, konkursi, informācija par tirdziņiem un pasākumiem, iespēja veidot un komentēt rakstus, vērtēt ražotājus mājas lapā, receptes ar ražotāju produktiem, ekskursiju piedāvājumi uz saimniecībām, izdevīgi piedāvājumi no nozares uzņēmumiem un sadarbības partneriem, ieteikumi mārketingā un produktu virzīšanā, reklāmas aktivitātes, lai uzrunātu pircēju.
Katrs no biedriem atrod ko noderīgu sev – kāds, pateicoties, Biedrības aktivitātēm tiek iekļauts Tūrisma ralliju maršrutos un uzņem milzum daudz viesus un pircējus savā saimniecībā, kāds cits ir pateicīgs par regulāro informācijas plūsmu par iespējām realizēt produktus tirdziņos.
Mājražotāja Antra no Kandavas puses priecājas, ka vairs nav jāmeklē informācija par tirdziņiem, bet viņa to saņem e-pastā. Vilnas izstrādājumu meistare Diāna ieguvusi jaunus interesentus savai produkcijai. Arī Ainārs no Krustpils novada saņēmis pasūtījumus no jauniem klientiem.
„Sadarbība ar „Latvijas Mājražotājiem” tiešām ir bijusi veiksmīga un no mūsu skatu punkta tā vēl ir pašā sākuma stadijā. Tiekam nodrošināti ar informāciju ne tikai par dažādām iespējām, kur un kā varam sevi parādīt, bet arī ar ieskatu kas notiek nozarē kā tādā. Aktivitātes un konkursi sociālajos tīklos palīdz gan komunicēt kustību kā tādu, gan katram mājražotājam tas ir vēl viens lielisks veids, kā parādīt sevi un savus jaunos produktus!” – tā par sadarbību atzīst „Very Berry” uzņēmuma pārstāvji.
Aicinām ražotājus, amatniekus, zemnieku saimniecības, ekoveikalus, restorānus un idejas atbalstītājus pievienoties mūsu Biedrībai, saņemot informatīvu mārketinga atbalstu, kas palīdzēs iegūt jaunus klientus un sadarbības partnerus, kā arī realizēt kopīgas idejas! Ja arī Tev šķiet interesanti mūsu mērķi un piedāvātie ieguvumi – pievienojies, sūtot vēstuli uz majrazotaji@gmail.com

Agris Locs
Latvijas Mājražotāju un Mazo ražotāju Informācijas un Atbalsta Biedrība Valdes loceklis
majrazotaji@gmail.com , tel. 27057686
www.latvijasmajrazotaji.lv


A- A A+ T T T T
     Oktobris 2021     
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11121314151617
18192021222324
25262728293031
ĒRGĻU NOVADA KARTEDirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

Ērgļu novada pašvaldība,
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Ērgļu novads, LV-4840,
tālr./fakss 64871231
(c) 2021 Ērgļu novada dome


Izstrādāts : DirectHit