ĒRGĻU
apvienība
Trešdiena, 17. aprīlis
Šodien sveicam: Rūdolfs, Viviāna, Rūdis
Kontaktinformācija

Madonas novada Ērgļu apvienības pārvalde
Reģ.nr. 50900036721
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Madonas novads, LV-4840
Tālr./ fakss 64871231
E-pasts: ergli@madona.lv

Meklēt ergli.lv
  Meklēt

2015-04-02
Fotokonkurs MANAS ĢIMENES CEĻŠ

No 1.aprīļa Labklājības ministrija (LM), Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija, SIA "Apgāds Zvaigzne ABC", VAS „Latvijas Valsts ceļi” - Latvijas Ceļu muzejs un A/S "Latvijas Valsts meži" kopā ar portālu www.mammamuntetiem.lv  aicina ikvienu piedalīties fotokonkursā „Manas ģimenes ceļš”.
Rosinām iesūtīt fotogrāfijas, kurās ir iemūžināts ceļš, kas caurvij kādas ģimenes dzīvi vai raisa asociācijas ar ģimenes tēmu pozitīvās emocijās. Savu fotogrāfiju dalībai konkursā no 2015.gada 1. aprīļa līdz 2015.gada 30.aprīlim jāsūta uz portāla www.mammamuntetiem.lv   e-pastu: redakcijas@mammam.lv vai jāpublicē šeit:  http://www.mammamuntetiem.lv/gallery/?cat=77  (sadaļā „Galerijas”- „Manas ģimenes ceļš”).
Konkursa mērķis ir aicināt saskatīt un iemūžināt skaistas, mākslinieciskas vai neparastas ainavas ar lielākiem vai mazākiem ceļiem, kuru centrā ir ģimenes dzīve vai notikumi, kas emocionāli pozitīvā gaisotnē asociējas vienlaikus ar ģimenes un ceļa tematiku. Labākās konkursā pieteiktās fotogrāfijas tiks projicētas uz ekrāna 2015. gada 16. maijā koncertuzveduma pasākumā „Mans ģimenes ceļš” Šlokenbekas muižā (Milzkalnē, Engures novadā), bet 20 no tām visu vasaru būs apskatāmas izstādē Latvijas Ceļu muzejā.
Fotokonkursa laureāti tiks aicināti uz apbalvošanas svinīgo ceremoniju 2015. gada 16. maija vakarā Šlokenbekas muižā, kur viņiem koncertuzveduma laikā sabiedrībā zināmas personas pasniegs balvas un sarūpētos pārsteigumus.
Labāko fotogrāfiju autori žūrijas vērtējumā saņems vērtīgas pārsteiguma balvas no VAS „Latvijas Valsts ceļi” -Latvijas Ceļu muzeja, LM, SIA "Apgāds Zvaigzne ABC",” kā arī A/S „Latvijas valsts meži”. Savukārt tas konkursa dalībnieks, kura fotogrāfija saņems augstāko novērtējumu no  www.mammamuntetiem.lv  redakcijas, saņems speciālo balvu no portāla.

Pielikumā (konkursa apraksts un Nolikums).


A- A A+ T T T TDirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

Ērgļu apvienības pārvalde,
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Madonas novads, LV-4840,
tālr. 64871231, e-pasts ergli@madona.lv
(c) 2024 Ērgļu apvienības pārvalde


Izstrādāts : DirectHit