ĒRGĻU
apvienība
Ceturtdiena, 22. februāris
Šodien sveicam: Rigonda, Adrians, Ārija
Kontaktinformācija

Madonas novada Ērgļu apvienības pārvalde
Reģ.nr. 50900036721
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Madonas novads, LV-4840
Tālr./ fakss 64871231
E-pasts: ergli@madona.lv

Meklēt ergli.lv
  Meklēt

2015-06-19
Vēl divas nedēļas, lai divu un vairāku īpašnieku SIA izpildītu Komerclikumā noteiktās prasības

Uzņēmumu reģistrs atgādina, ka līdz 2015.gada 30.jūnijam visām divu un vairāku dalībnieku SIA, kas reģistrētas līdz 2013.gada 30.jūnijam, jāiesniedz pirmais dalībnieku reģistra nodalījums. Šis termiņš nav saistošs SIA, kurās ir viens dalībnieks.

„2015.gada 30.jūnijs ir termiņš, kas jāatceras visām divu un vairāku īpašnieku SIA, jo saskaņā ar Komerclikumu līdz šim datumam Uzņēmumu reģistrā jāiesniedz pirmais dalībnieku reģistra nodalījums. Lai izvairītos no rindām, aicinām dokumentus iesniegt elektroniski,” norāda GUNA PAIDERE, LR Uzņēmumu reģistra galvenā valsts notāre.

Nodalījums ir dokuments, ko veido vienā reizē izdarīto ierakstu kopums, kas atspoguļo pilnu aktuālo dalībnieku sastāvu, savukārt dalībnieku reģistrs ir šo dokumentu kopums. Izmaiņas dalībnieku reģistrā noteica Komerclikuma grozījumi, kas stājās spēkā 2013.gada 1.jūlijā, dēvēti arī par antireiderisma grozījumiem, bet prasību izpildi viena īpašnieka SIA atviegloja Komerclikuma grozījumi, kas stājās spēkā šī gada 4.jūnijā.

Prasību izpilde atvieglota viena īpašnieka SIA Komerclikuma grozījumi, kas stājās spēkā šī gada 4.jūnijā, noteica būtiskus atvieglojumus viena īpašnieka SIA saistībā ar pirmā dalībnieka reģistra nodalījuma iesniegšanu, nosakot, ka prasību izpildes termiņš – 2015.gada 30.jūnijs – nav saistošs viena īpašnieka SIA. Līdz ar to SIA, kurās ir viens dalībnieks, dalībnieku reģistra nodalījumu iesniedz vienlaikus ar citām izmaiņām, kas skar daļu pāreju vai izmaiņas pamatkapitālā..

 „Uzņēmēj, sakārto papīrus” – atbalsts Komerclikuma prasību izpildei
Atgādinām, ka aprīlī, ar mērķi atbalstīt uzņēmumus Komerclikuma prasību izpildē, Uzņēmumu reģistrs uzsāka informatīvo kampaņu „Uzņēmēj, sakārto papīrus!”, kuras mērķis ir ne tikai informēt uzņēmējus par aktuālajām prasībām, bet arī veidot izpratni par to nepieciešamību un sniegt atbalstu dokumentācijas sagatavošanā. Informāciju par kampaņas aktivitātēm un atbalsta dokumentāciju aicinām skatīt www.sakartopapirus.ur.gov.lv.

Kontaktinformācija: Evija Ivdra, Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: 67031827, mob.tālr.: 20265822, evija.ivdra@ur.gov.lv

 


A- A A+ T T T TDirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

Ērgļu apvienības pārvalde,
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Madonas novads, LV-4840,
tālr. 64871231, e-pasts ergli@madona.lv
(c) 2024 Ērgļu apvienības pārvalde


Izstrādāts : DirectHit