ĒRGĻU
apvienība
Trešdiena, 17. augusts
Šodien sveicam: Oļegs, Vineta
Kontaktinformācija

Madonas novada Ērgļu apvienības pārvalde
Reģ.nr. 50900036721
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Madonas novads, LV-4840
Tālr./ fakss 64871231
E-pasts: ergli@madona.lv

Meklēt ergli.lv
  Meklēt

Sāk darboties Ukrainas atbalsta tālrunis nodokļu jautājumos

Lai operatīvi informētu un palīdzētu iedzīvotājiem un  uzņēmējiem, kuri sniedz atbalstu Ukrainai un tās iedzīvotājiem vai kuru uzņēmējdarbību ietekmējis karš Ukrainā, Valsts ieņēmumu dienestā (VID) no šī gada 21. marta sāk darboties īpaši tam izveidots tālrunis nodokļu jautājumiem par atbalstu un sadarbību ar Ukrainu – 67120012.

 

Šis tālrunis darbosies darba dienās no pirmdienas līdz ceturtdienai no plkst. 8.15 līdz plkst. 17.00, bet piektdienās no plkst. 8.15 līdz plkst. 8.15-15.45.

Zvanot uz to, ikviens...
Vairāk


No 10.03. līdz 08.04. izsludināta parakstu vākšana tautas nobalsošanas ierosināšanai par likuma par ostām atcelšanu.

Centrālā vēlēšanu komisija ir izsludinājusi parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par Valsts prezidenta apturētā likuma “Grozījumi Likumā par ostām” atcelšanu.

Parakstu vākšana notiek no 2022. gada 10. marta līdz 8. aprīlim.

SVARĪGI! Parakstu vākšana notiek, lai tautas nobalsošanā varētu lemt par šī likuma atcelšanu.

 


Vairāk

Apmaksā rēķinus Maxima veikalos Madonas novadā

Madonas novada pašvaldība lūdz Madonas novada iedzīvotājus – nekustamā īpašuma nodokļa maksātājus, nekustamā īpašuma nodokli maksāt maksāšanas paziņojumā norādītajos Madonas novada pašvaldības banku kontos:

A/S SEB Banka            konta Nr. LV83 UNLA 0050 0167 2574 6 A/S Swedbank              konta Nr. LV94 HABA 0001 4020 4157 6 A/S Citadele                  konta...

Vairāk

Uzņēmēj, piesaki darba vakanci jaunietim projektā „Jauniešu karjeras izvēle un amata prasmju apguve’’

Šī gada vasaras mēnešos – laika posmā no 1.jūnija līdz 31.augustam Madonas novada pašvaldība īstenos projektu „Jauniešu karjeras izvēle un amata prasmju apguve’’, piešķirot finansējumu 30 jauniešu atalgojumam.

 

Projekta uzdevumi:

veicināt jauniešu aktīvu dalību savas karjeras veidošanā un izaugsmē Madonas novadā;


Vairāk


Buklets "Kā rīkoties krīzes situācijā"

Lai stiprinātu Latvijas un tās iedzīvotāju drošību, jau no 2016. gada Latvijā tiek veidota visaptverošas valsts aizsardzības sistēma, kurā uzsvars tiek likts uz ikviena iedzīvotāja atbildību krīzes situācijā. Lai izglītotu Latvijas iedzīvotājus par to, kā rīkoties krīzes gadījumā un kā savu drošību stiprināt jau šodien.

2020. gada 3. jūnijā Aizsardzības ministrija prezentēja bukletu “Kā rīkoties krīzes gadījumā”, kas izstrādāts sadarbībā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, Neatliekamās...
Vairāk


SIA „ŪDAS” paziņojums par plānoto ūdens ražošanas un piegādes pakalpojumu kā arī kanalizācijas notekūdeņu attīrīšanas tarifu maiņu

No 2022.gada 1.marta tika plānots mainīt  ūdensapgādes un  kanalizācijas notekūdeņu attīrīšanas pakalpojumu tarifu.

Veicot pārrunas ar Madonas novada domi un Ērgļu apvienības pārvaldes vadību, tika nolemts tarifus nemainīt. Viss paliek pa vecam. Lūdzam izprast situāciju un veikt norēķinus par pakalpojumiem savlaicīgi, lai SIA „ŪDAS” varētu turpināt sniegt iedzīvotājiem kvalitatīvus pakalpojumus.

SIA „ŪDAS” valdes loceklis Juris Šaudiņš


Vairāk

Madonas novada dome pieņem rezolūciju Krievijas Federācijas nosodījumam

1. martā, Madonas novada dome ārkārtas sēdē vienbalsīgi pieņēma rezolūciju, kurā pausts nosodījums Krievijas Federācijas militārajam uzbrukumam Ukrainai un atbalsts karadarbībā cietušajai Ukrainas tautai.

 

Rezolūcijas teksts:

"2022. gada 24. februārī Krievijas Federācija uzsāka neizprovocēta plaša mēroga militāro agresiju pret Ukrainu un ieveda karaspēku neatkarīgās valsts teritorijā.

Ukrainas tauta šobrīd cīnās pret agresoru. Tā cīnās par sava valstiskuma saglabāšanu. Tā cīnās par brīvību. Tā cīnās par mums.

Šajā...
Vairāk


Aicinām Madonas novada iedzīvotājus palīdzēt Ukrainas iedzīvotājiem!

Krievijas armija 24. februārī ir iebrukusi Ukrainā un pārkāpusi neatkarīgas valsts robežas. Mēs nedrīkstam bezspēcīgi noskatīties uz nežēlīgu un bezjēdzīgu uzbrukumu Ukrainai. Katram ir jārīkojas, lai palīdzētu bērniem, sirmgalvjiem, mammām un tētiem, kuriem uzbrūk Krievijas armija.

Taču aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem, saprātīgiem un nepārspīlēt, cenšoties no labas sirds ziedot pārtiku (kam īss termiņš), higiēnas un medicīnas preces u.tml. Palīdzības organizatori aicina Latvijas iedzīvotājus individuāli nedoties uz robežkontroles punktiem,...
Vairāk


Medību skola piedāvā apgūt kursus mednieka vai medību vadītāja apliecības iegūšanai Ērgļos

Mednieku skola “Taurs” Ērgļu reģiona iedzīvotājiem piedāvā apgūt kursus, kuri nepieciešami mednieka, vai medību vadītāj apliecības iegūšanai.

Vienīgā mednieku mācību iestāde Latvijā , kur pieejams viss jaunajam medniekam, vai medību vadītājam nepieciešamais vienuviet. Mūsdienīgi risinājumi un gandrīz 100% efektivitāte mednieku eksāmenos.

Mednieku kursi. Plašs kursu piedāvājums. Regulāri mednieku kursi  klātienē, vai  Zoom platformā - mācies darba dienu vakaros, vai brīvdienās. Zinoši un profesionāli savas...

Vairāk

Paziņojums par ūdens padeves pārtraukumu 17. februārī Ērgļos

SIA “ŪDAS” informē, ka saistībā ar ūdensvada avāriju, 17. februārī, no plkst. 14.00 līdz avārijas novēršanai tiks pārtraukta ūdens padeve Ērgļos no ugunsdzēsēju depo uz Rīgas pusi.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!


Vairāk
A- A A+ T T T TDirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

Ērgļu apvienības pārvalde,
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Madonas novads, LV-4840,
tālr. 64871231, e-pasts ergli@madona.lv
(c) 2022 Ērgļu apvienības pārvalde


Izstrādāts : DirectHit