ĒRGĻU
apvienība
Piektdiena, 24. marts
Šodien sveicam: Kazimirs, Izidors
Kontaktinformācija

Madonas novada Ērgļu apvienības pārvalde
Reģ.nr. 50900036721
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Madonas novads, LV-4840
Tālr./ fakss 64871231
E-pasts: ergli@madona.lv

Meklēt ergli.lv
  Meklēt


Lapas: 848586878889Ko nezināji par Latviju, atrodi digitālajā bibliotēkā!

Tūkstošiem grāmatu un žurnālu, vēsturiskās kartes un fotogrāfijas, kultūras maršruti ir daļa no e-pakalpojumiem jeb digitalizētā Latvijas kultūras mantojuma, kas internetā ir publiski pieejams ikvienam interesentam.

Bibliotēka arī datorā
Mūsdienu bibliotēka ir arī modernas e-iespējas un informācijas krājumi internetā, kur klikšķa attālumā ir viss, sākot no simtgadīgām grāmatām līdz pat nesen Latvijā...

Vairāk


Vidzemes ES struktūrfondu informācijas un uzņēmējdarbības centrs

Vidzemē uzsācis darbu ES struktūrfondu informācijas un uzņēmējdarbības centrs; iedzīvotāji aicināti konsultēties par uzņēmējdarbības uzsākšanas iespējām.

2015. gada marta beigās uz Vidzemes plānošanas reģiona (VPR) ES struktūrfondu informācijas centra bāzes tika izveidota jauna struktūrvienība – VPR ES struktūrfondu informācijas un uzņēmējdarbības centrs. Tā darbības mērķis ir nodrošināt koordinētu...
Vairāk


Sākas pieteikšanās platību maksājumu saņemšanai

No 20.aprīļa līdz 22.maijam LAD ir iespējams iesniegt Vienoto iesniegumu, lai saņemtu atbalsta maksājumus par platībām par 2015.gadu. Iesniegumiem, kas būs iesniegti pēc 22.maija, tiks piemērots 1% atbalsta apjoma samazinājumu par katru nokavēto darba dienu. Pēdējais iesniegumu iesniegšanas datums ar kavējuma sankcijām ir 15.jūnijs.
Ja iepriekšējos gados beigu termiņš iesniegumu pieņemšanai bez samazinājuma sankcijām bija 15.maijs, tad šogad, ņemot vērā to, ka ir ļoti daudzas izmaiņas platību maksājumu...

Vairāk


Tikšanās ar iedzīvotājiem

Ērgļu novada pašvaldības domes deputāti 
aicina iedzīvotājus uz tikšanos, 2015.gada 23.aprīlī plkst. 17.30,
Ērgļu vidusskolā, multimediju centrā (bibliotēkā).

 


Vairāk

Programma JAUNIEŠU GARANTIJA piedāvā

30. aprīlī no plkst. 15.00 līdz plkst. 18.00 Valmierā, t/c Valleta 3. stāvā, Rīgas iela 4. notiks Jauniešu garantija piedāvāto iespēju prezentācija jauniešiem, pedagogiem, vecākiem un citiem interesentiem. Pasākumā uzstāsies Liene Šomase, piedalīsies sabiedrībā zināmas personas - Ivo Lakučs (Latvijas BMX riteņbraukšanas galvenais treneris) un Jānis Rozītis (pasākumu organizētājs un vadītājs). Jauniešu garantija prezentāciju atklās ar īpašu preses pasākumu.


Vairāk


Dabas aizsardzības pārvalde aicina pieteikt pārbaudei bioloģiski vērtīgus zālājus (BVZ)

2016. gadā tiks uzsākta aizsargājamo dzīvotņu kartēšana visā Latvijas teritorijā. Eksperti dosies dabā un inventarizēs mežus, purvus, atsegumus, ūdeņus un zālājus. Latvijā par aizsargājamām atzītas 10 zālāju dzīvotnes - bioloģiski vērtīgi zālāji, par kuru apsaimniekošanu lauksaimnieki var pretendēt uz atbalsta maksājumiem 2014. - 2020. gada Lauku attīstības programmas pasākuma "Agrovide" apakšpasākumā "Bioloģiskās daudzveidības uzturēšana zālājos". Kartēšana turpināsies līdz 2019. gada...
Vairāk


Aicinām Ērgļu novada iedzīvotājus piedalīties Lielajā talkā!

Ērgļu novada pašvaldības organizētās talkas notiks sekojošos objektos:
16.aprīlī plkst.9.00 R.Blaumaņa memoriālajā muzejā "Braki" teritorijas sakopšana
22. aprīlī plkst.9.30 Brāļu Jurjānu muzejā „Meņģeļi” teritorijas sakopšana
25. aprīlī, plkst.9.00 Ērgļu pagastā, slimnīcas parkā, talkas vadītājs Vladimirs Stefaņenkovs, t.29481053.
25. aprīlī plkst.9.00 Jumurdas pagastā, estrādē, talkas vadītāja Agita Opincāne, t.29400442.
25. aprīlī plkst.8.00 Sausnējas...

Vairāk


Tikšanās ar Uldi Šalajevu

Š.g. 16.aprīlī plkst.13.15 akcijas "Atpakaļ uz skolu 2015" ietvaros Eiropas Komisijas darbinieks un Madonas novadnieks Uldis Šalajevs apmeklēs Ērgļu Profesionālo vidusskolu un tiksies ar interesentiem. Ērgļu PV U.Šalajevs ir apguvis savas pirmās profesionālas zināšanas mazo uzņēmumu grāmatvedībā,un, absolvējot 2003.gadā, ieguvis arī papildus lietvedības sekretāra, mazumtirdzniecības pārdevēja un datoroperatora kvalifikācijas. Skolā gūtās zināšanas un prasmes pavērušas ceļu tālākai profesionālai izaugsmei.
Informācija par akciju.


Vairāk

LAUKU CEĻOTĀJA aicinājums

"Lauku ceļotājs" aicina lauku tūrisma uzņēmējus visā Latvijā pieteikties trīs dažādām aktivitātēm, kas nu jau kļuvušas par tradīcijām lauku tūrismā: kopīgi organizētu mārketinga  „Atvērtās dienas laukos”, eko-sertifikātu „Zaļais sertifikāts” un kultūras zīmi „Latviskais mantojums”.

MĀRKETINGA AKCIJA „ATVĒRTĀS DIENAS LAUKOS”, 2015. GADA 13. - 14....
Vairāk


Vairākām iedzīvotāju kategorijām Gada ienākumu deklarācija obligāti jāiesniedz līdz 1.jūnijam

Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) atgādina, ka vairākām iedzīvotāju kategorijām gada ienākumu deklarācija par 2014.gadā gūtajiem ienākumiem obligāti jāiesniedz līdz 2015.gada 1.jūnijam ieskaitot. Lai deklarācijas aizpildīšana būtu ērtāka, ātrāka un vienkāršāka, VID aicina to darīt elektroniski, izmantojot VID elektroniskās deklarēšanas sistēmu (turpmāk – EDS).
Gada ienākumu deklarācija par 2014.gadā gūtajiem ienākumiem obligāti līdz 2015.gada 1.jūnijam ieskaitot jāiesniedz tiem Latvijas iedzīvotājiem, kuri:
VairākLapas: 848586878889


A- A A+ T T T TDirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

Ērgļu apvienības pārvalde,
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Madonas novads, LV-4840,
tālr. 64871231, e-pasts ergli@madona.lv
(c) 2023 Ērgļu apvienības pārvalde


Izstrādāts : DirectHit