ĒRGĻU
apvienība
Pirmdiena, 18. oktobris
Šodien sveicam: Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends
Kontaktinformācija

Madonas novada Ērgļu apvienības pārvalde
Reģ.nr. 50900036721
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Madonas novads, LV-4840
Tālr./ fakss 64871231
E-pasts: ergli@madona.lv

Meklēt ergli.lv
  Meklēt


Lapas: 848586878889Lauku E lapas oktobrī

Lauku E-Lapa 03.10.2014.

 Lauku E-Lapa 10.10.2014.

Lauku Lapa Nr.10.(115)

Lauku E-Lapa 17.10.2014.

 Lauku_E-Lapa_24.10.2014.

Lauku E-Lapa_31.10.2014.


Vairāk

Jauniešu forums SOLIS 2014

Biedrība “Latvijas jauno zemnieku klubs” izsludina pieteikšanos dalībai jauniešu izaugsmes forumā SOLIS 2014, kas šogad norisināsies jau trešo reizi.
Forums ilgs 3 dienas, no 17. līdz 19. oktobrim, un kopumā tas pulcēs vairāk nekā 70 jauniešus no visas Latvijas.
Kā ierasts, galvenās foruma tēmas ir uzņēmējdarbība un lauksaimniecība, ar interaktīvu diskusiju un lekciju palīdzību un vizītēm saimniecībās un Zemkopības ministrijā jaunieši uzzinās, kā uzsākt uzņēmējdarbību laukos, ar kādiem šķēršļiem un izaicinājumiem jāsaskaras, darbojoties šajā nozarē, un iedvesmosies, klausoties citu veiksmes stāstos.
Vairāk


Pašvaldības nekustamā īpašuma izsole

Ērgļu novada pašvaldības nekustamā īpašuma Blaumaņa iela 2, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Ērgļu novads izsole

Ērgļu novada pašvaldība izsludina pašvaldībai piederoša nekustamā īpašuma Blaumaņa iela 2, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Ērgļu novads, mutisku izsoli ar augšupejošu soli 2014.gada 05.novembrī  plkst.11.00 Ērgļu novada pašvaldības telpās Rīgas ielā 10, Ērgļos, Ērgļu pagastā, Ērgļu novadā .
 Nekustamā īpašuma Blaumaņa iela 2, Ērgļi,...
Vairāk


LAD izsludinātie konkursi

Lauku atbalsta dienests (LAD) izsludina atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanu Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) un Lauku attīstības programmas (LAP) pasākumam „Arodapmācības un informāciju pasākumi” ar kopējo publisko finansējumu 347 052 EUR (trīs simti četrdesmit septiņi tūkstoši piecdesmit divi eiro). Informācija vairāk.

Lauku atbalsta dienests (LAD) izsludina atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanu Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) un Lauku...
Vairāk


Uzņēmējiem pievilcīgi jauninājumi ALTUM piedāvātajās valsts atbalsta programmās

„Latvijas Attīstības finanšu institūcijā Altum” aktīvi īsteno valsts atbalsta programmas, un izsniedz valsts atbalsta programmu aizdevumus uzņēmējiem, kuriem ir grūtāk saņemt finansējumu komercbankās. Mazāki un lielāki aizdevumi pieejami plašam uzņēmēju lokam. Šobrīd ALTUM īsteno kopumā septiņas uzņēmējdarbības valsts atbalsta programmas, kas paredzētas gan iesācējiem biznesā un jauniem projektiem, gan pieredzējušiem uzņēmējiem, kas vēlas attīstīt savu biznesu un celt konkurētspēju. Vairākas programmas paredzētas lauksaimniekiem. ALTUM ietilpst „Attīstības finanšu institūcijas” koncernā.

Turklāt, rudens ALTUM sācies ar...
Vairāk


Tiks sniegts atbalsts kūtsmēslu krātuvju būvniecībai

Lauku atbalsta dienests (LAD) informē, ka tiks sniegts atbalsts jaunu kūtsmēslu krātuvju būvniecībai, esošo kūtsmēslu krātuvju rekonstrukcijai, nepieciešamo būvmateriālu un stacionāro iekārtu iegādei. Pasākuma mērķis ir modernizēt lauksaimniecības uzņēmumus, lai uzlabotu to ekonomiskās darbības rādītājus un konkurētspēju.
Sešpadsmitās kārtas projektu iesniegumu pieņemšana Lauku attīstības programmas pasākumam „Lauku saimniecību modernizācija” lauku saimniecībām notiks no 2014.gada 17.oktobra līdz 2014.gada 19.novembrim. Kopējais publiskais...
Vairāk


CLICK SEMINĀRS MAZIEM UN VIDĒJI LIELIEM UZŅĒMUMIEM

DPA sadarbībā ar Microsoft Latvija aicina Jūs apmeklēt semināru CLICK, kas balstīts uz IT rīku un risinājumu demonstrācijām. Seminārā varēsiet uzzināt un redzēt, kā strādā jaunākie IT rīki  un kādas priekšrocības tie sniedz mazas un vidēji lielas uzņēmējdarbības vadīšanai un attīstīšanai. Tapāt, uzzināsiet par biežāk pieļautajām drošības kļūdām darbā ar datoru un interneta vidē un, kā tās novērst, lai pasargātu sava uzņēmuma datus.
Datums: 2014.gada 2.oktobris
Laiks: 09:00 AM - 2:00 PM 
Vieta: Microsoft Latvija birojs, Zaļā iela 1, Rīga
Reģistrācija: līdz 29. septembrim 
     
Vairāk


Latvija gatavojas UNESCO nedēļai

No 13. līdz 19. oktobrim jau ceturto gadu Latvijā norisināsies UNESCO nedēļa. Tajā ikviens, īpaši skolas, bibliotēkas, atmiņas institūcijas un dažādas organizācijas aicinātas iepazīt kultūras mantojumu, kas iekļauts kādā no UNESCO starptautiskajiem vai nacionālajiem sarakstiem. To var darīt caur personisko pieredzi vai citu cilvēku atmiņām, stāstiem un leģendām.
“Mantojums kļūst pieejams un izprotams, ja to iedzīvina pats cilvēks – caur savām atmiņām, dzīvesstāstiem, leģendām un nostāstiem,” – Baiba Moļņika, UNESCO LNK ģenerālsekretāres p....
Vairāk


Projekts LATVIJAS MĀJRAŽOTĀJI

Vairāk kā 40 mājražotāji, mazie ražotāji un amatnieki apvienojušies biedrībā, lai veicinātu pieprasījumu pēc saviem produktiem.
Vairāk kā pusgadu sociālajos tīklos un internetā darbojas projekts „Latvijas Mājražotāji”, kurā pircējs tiek informēts par Latvijas mājražotājiem, amatniekiem un mazajiem ražotājiem, mudinot iegādāties viņu produktus un aktualizējot informāciju par dažādiem pasākumiem un nozari.
Projekta autors ir Latvijas Mājražotāju un Mazo ražotāju informācijas un atbalsta biedrība. Biedrības galvenais mērķis - izmantojot...
Vairāk


Atbalsts iedzīvotāju forumu rīkošanai

Borisa un Ināras Teterevu fonds izsludina grantu konkursu “No iedzīvotāju foruma līdz kopienu filantropijai”. Tā nolūks ir atbalstīt nevalstiskās organizācijas, kuras savās kopienās nākamā gada pavasarī vēlas rīkot iedzīvotāju forumu kā pirmo soli ceļā uz vietējo labdarības organizāciju – kopienas fondu. Pieteikumus var iesniegt līdz 26. oktobrim.

Iedzīvotāju forums, kurā pulcējas vietējās...
VairākLapas: 848586878889


A- A A+ T T T T
     Oktobris 2021     
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11121314151617
18192021222324
25262728293031
ĒRGĻU NOVADA KARTEDirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

Ērgļu novada pašvaldība,
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Ērgļu novads, LV-4840,
tālr./fakss 64871231
(c) 2021 Ērgļu novada dome


Izstrādāts : DirectHit