ĒRGĻU
apvienība
Piektdiena, 22. septembris
Šodien sveicam: Maigurs, Mārica, Māris
Kontaktinformācija

Madonas novada Ērgļu apvienības pārvalde
Reģ.nr. 50900036721
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Madonas novads, LV-4840
Tālr./ fakss 64871231
E-pasts: ergli@madona.lv

Meklēt ergli.lv
  Meklēt

Iespēja jauniešiem apgūt profesiju

Visā Latvijā līdz februāra vidum turpinās uzņemšana gadu ilgajās Jauniešu garantijas profesionālās izglītības programmās, kurās jaunieši vecumā no 17 līdz 29 gadiem gada laikā bez maksas var apgūt kādu no 20 darba tirgū pieprasītām profesijām. Mācības ir bez maksas un to laikā jaunieši var saņemt stipendiju no 70 līdz 115 EUR mēnesī. Informācija vairāk.

Šīs mācības ziemas uzņemšanā...
Vairāk


“Apkārt Alaukstam” gaida sniegu un slēpotājus

6.februārī notiks Latvijā masveidīgākais tautas slēpojums “Apkārt Alaukstam”, kas šogad paies jubilejas zīmē. Šī būs 25.reize, kad slēpotāji no visas Latvijas pulcēsies Vecpiebalgā, Alauksta ezera krastā, lai draudzīgā pulkā dotos distancē. Protams, notiks cīņa par vietām, bet lielākais uzsvars likts uz jauku laika pavadīšanu fiziskajās aktivitātēs. Slēpošanas maratonam “Apkārt Alaukstam” var pieteikties sacensību mājas lapā www.alauksts.lv vai “Sportland” veikalos visā...
Vairāk


AS „Attīstības finanšu institūcija Altum” atbalsts uzņēmējiem.
AS „Attīstības finanšu institūcija Altum” turpina atbalstīt uzņēmējus. Informācija vairāk: Informāciju par Altum atbalstu uzņēmējiem un iedzīvotājiem Par jauniešu uzņēmējdarbības sacensībām "Izaugsmes forums 2016".
Vairāk

Latvijā ieviests Eiropas vienotais atbalsta tālrunis noziegumos cietušajiem

116006 – šo ciparu virkni vērts iegaumēt katram, lai nepieciešamības gadījumā saņemtu bezmaksas atbalstu. Zvanot uz minētā tālruņa numuru, psiholoģisku un informatīvu palīdzību iespējams saņemt gan nozieguma upuriem, gan aculieciniekiem daudzās Eiropas Savienības valstīs.

Jau vairāk nekā 100 zvanu!
Vienotais atbalsta tālrunis noziegumos cietušajiem pakāpeniski tiek ieviests visās Eiropās Savienības (ES)...

Vairāk


Konkursam „Pagasta bibliotekārs – gaismas nesējs“ aicina pieteikt aktīvus lauku bibliotekārus

Arī šogad Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība (Biedrība) izsludina konkursu „Pagasta bibliotekārs – gaismas nesējs“ un aicina pieteikt aktīvus, radošus un izcilus lauku bibliotekārus. Konkurss norisināsies devīto reizi. Tā ir lasītāju balva un atzinība saviem bibliotekāriem.
Ik gadu tiek apbalvoti pieci bibliotekāri – viens no katra Latvijas reģiona: Kurzemes, Latgales, Vidzemes, Zemgales un Rīgas.
“Pagasta bibliotekārs – gaismas nesējs” ir iespēja atrast un izcelt...

Vairāk


LAD aicina veikt Lauku bloku un ainavu elementu precizēšanu

Lauku atbalsta dienests (LAD) informē, ka līdz šī gada 1.aprīlim Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā (EPS) ir iespējams iesniegt lauku bloku un ainavu elementu precizēšanas pieprasījumus 2016.gada Platību maksājumu sezonai.
Lauku bloku precizēšana ir jāveic, ja LAD lauku bloku kartē zemei, kuru lauksaimnieks apstrādā:
•    nav uzrādīts lauku bloks;
•    situācija LAD lauku bloku kartē un dabā atšķiras, piemēram, dabā ir izrakts dīķis, uzcelta ēka, izcirsti...

Vairāk


Lauku E- Lapa 2016.g. janvārī

Lauku Lapa nr.1(130)

Lauku E-Lapa 08.01.2016.

Lauku E-Lapa 15.01.2016.

LaukuE-Lapa 22.01.2016.

Lauku_E-Lapa 29.01.2016.


Vairāk

Lauku atbalsta dienesta E-pieteikšanās sistēma – palīgs lauksaimniekiem

Visā valstī strauji attīstās e-pakalpojumi, kas sniedz vairāk iespējas, procesus padara ātrākus un samazina administratīvo slogu.
Lai klientiem nodrošinātu ātrāku un ērtāku iesniegumu iesniegšanu, Lauku atbalsta dienests (LAD) jau 2007.gadā uzsāka darbu pie Elektroniskās pieteikšanās sistēmas (EPS) izstrādes.

Kā pirmais e-pakalpojums 2008.gadā tika izveidots Platību maksājumu pieteikums, bet šobrīd sistēmā ir pieejami pakalpojumi...
Vairāk


Ērgļos tiks ieskandināts Latvijas Skolu ziemas olimpiskais festivāls

Ceturtdien, 7. janvārī, Ērgļos norisināsies Latvijas Skolu ziemas olimpiskā festivāla ieskandināšanas pasākums, kura laikā tiks parakstīts sadarbības līgums starp Latvijas Sporta federāciju padomi un Ērgļu novada pašvaldību. Tāpat gaidāmas aizraujošas sportiskās aktivitātes uz hokeja laukuma.
Latvijas Skolu ziemas olimpiskais festivāls, kas 5. un 6. februārī norisināsies Ērgļos, ir lielākais pašmāju skolu jaunatnes ziemas sporta notikums. Iepriekšējos gadus pasākumam tika dots Latvijas Jaunatnes ziemas...

Vairāk


Aicina pieteikt pretendentus apbalvojumam “Laiks Ziedonim”

6. janvārī, Zvaigznes dienā, Imanta Ziedoņa fonds “Viegli” izsludina pieteikšanos apbalvojumam “Laiks Ziedonim”. Apbalvojums jau trešo gadu tiks pasniegts piecās nominācijās: zinātnē, novadpētniecībā, bērniem un jauniešiem, tautsaimniecībā un par dzīvi literatūrā. Pieteikšanās līdz 26. februārim apbalvojuma mājas lapā www.laiksziedonim.lv.  Laureāti tiks paziņoti īpašā cildināšanas ceremonijā 3. maijā  - Imanta Ziedoņa dzimšanas...
Vairāk

A- A A+ T T T TDirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

Ērgļu apvienības pārvalde,
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Madonas novads, LV-4840,
tālr. 64871231, e-pasts ergli@madona.lv
(c) 2023 Ērgļu apvienības pārvalde


Izstrādāts : DirectHit