ĒRGĻU
apvienība
Piektdiena, 24. marts
Šodien sveicam: Kazimirs, Izidors
Kontaktinformācija

Madonas novada Ērgļu apvienības pārvalde
Reģ.nr. 50900036721
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Madonas novads, LV-4840
Tālr./ fakss 64871231
E-pasts: ergli@madona.lv

Meklēt ergli.lv
  Meklēt

Atgādinājums no VID

Par ienākumiem no savvaļas veltēm līdz 3000 euro nav jāmaksā iedzīvotāju ienākuma nodoklis. 
Ir sākusies ogu un citu savvaļas velšu lasīšanas sezona, kad daudzi iedzīvotāji papildina savu ģimenes budžetu ar ienākumiem no ogu un citu savvaļas velšu pārdošanas. Tādēļ Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk - VID) atgādina – ja fiziskas personas ienākumi no dažādu savvaļas velšu pārdošanas kopā ar ienākumiem no lauksaimnieciskās ražošanas un lauku tūrisma pakalpojumu sniegšanas gada laikā...

Vairāk


Laiuku E-lapa jūnijs

Lauku E_Lapa 05.06.2015.

Lauku_E_Lapa 18.06.2015.

Lauku_E_Lapa 26.06.2015.


Vairāk

Ērgļu novada pašvaldība izsludina projektu konkursu

Ērgļu novada pašvaldības projektu konkursa mērķis ir veicināt Ērgļu novada iedzīvotāju dzīves vides sakārtošanu un uzlabošanu, sekmēt sadarbību ar pašvaldību, sabiedrību un uzņēmējiem, iedrošināt iedzīvotājus, biedrības un  nodibinājumus īstenot pašu radītu ideju.

Projekta atbalstāmās aktivitātes:
1.     vides sakārtošana un labiekārtošana;
2.  ...

Vairāk


Darbdienas pārcelšana

Pamatojoties uz Ministru kabineta 26.05.2014. Rīkojumu Nr.245 "Par darba dienu pārcelšanu 2015.gadā" , darba diena 2015.gada 22.jūnijā  Ērgļu novada pašvaldībā tike pārcelta uz 2015.gada 27.jūniju.


Vairāk

LLKC MKPC piedāvā semināru

10.06.2015. LLKC Meža konsultāciju pakalpojumu centra Madonas nodaļa piedāvā izglītojošu semināru "Meža nekoksnes resursi un rekreācija" ar apakštēmu: Mežs kā ekoloģiski tīru ārstniecības augu ieguves vieta, ārstniecības augu izmantošana.
Seminārs notiks Cesvaines novada domes zālē, Pils iela 1, Cesvainē, Cesvaines  novads
Darba kārtība:
10:00-11:00 Meža nekoksnes resursi Latvijā. Mežs kā ekoloģiski tīru ārstniecības augu ieguves vieta. Lektores Mairita Bondare,  MKPC Madonas nodaļas vadītāja, Zeltīte...

Vairāk


Jauns ideju konkurss Biznesa ekspresis

Ar Norvēģijas finanšu instrumenta atbalstu, šī gada maija beigās visiem aktīvajiem un aizrautīgajiem Latvijas iedzīvotājiem ir lieliska iespēja – piedalīties ideju konkursā Biznesa ekspresis, kura mērķis ir uzrunāt potenciālos biznesa ideju autorus, iedrošināt tos īstenot savas idejas, sniedzot nepieciešamās zināšanas un kontaktus to realizācijai, kā arī konkursa uzvarētājiem tiks sniegts  finansiālais atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai (kopējais balvu fonds vairāk kā 50 000 eur).
Biznesa ekspresis pieturēs piecos Latvijas reģionos - Rīgā, Kurzemē, Zemgalē, Vidzemē un...

Vairāk


Ugunsbīstamības perioda iestāšanās

Pamatojoties uz 2004.gada 17.februāra Ministru kabineta noteikumu Nr. 82 "Ugunsdrošības noteikumi" 29.punktu un hidrometeoroloģisko prognozi, Valsts meža dienests nosaka meža ugunsnedrošā laikposma sākumu visā valsts teritorijā ar 2015.gada 25.aprīli.


Vairāk

Savvaļas lapsu un jenotsuņu vakcinācija

Pārtikas un veterinārais dienests informē, ka ir uzsākta savvaļas lapsu un jenotsuņu vakcinācija pret trakumsērgu.
Vakcinācijai tiek izmantoti dzīvu novājinātu trakumsērgas vīrusa SAD BERN MSV Bio 10 celmu saturoša vakcīna "Lysvulpen por.a.u.v.". Vakcīna šķidrā veidā ir ievietota folija kapsulā, kas iestrādāta barības apvalkā. Ēsma izskatās kā brūngans kubiks, nedaudz mazāks par sērkociņa kastīti. Vakcīnas tiek izvietotas vienmērīgi Latvijas austrumu daļā 25600 km² platībā, uz 1 km² izsviežot 20 - 30 vakcībnas ēsmas...

Vairāk


Nekustamā īpašuma izsole

VAS "Latvijas Pasts" izsludina izsoli nekustamajam īpašumam Rīgas ielā 15, Ērgļos, Ērgļu pagastā, Ērgļu novadā, kurš sastāv no trīsstāvu pasta ēkas un zemes gabala.

Nekustamā īpašuma izsole ar augšupejošu soli notiks 2015.gada 3.jūlijā, plkst.9.30, Ziemeļu ielā 10, Lidosta "Rīga", Mārupes novadā, ar sākotnējo cenu EUR 62500,00.

Detalizētāku informāciju par izsoli var saņemt pie izsoles...
Vairāk


Zemo lidojumu uzsākšana Latvijas gaisa telpā

Laikā, kad  kardināli mainījusies drošības situacija Eiropā un pasaulē, Latvijai ir svarīgi stiprināt sadarbību ar Ziemeļatlantijas līguma organizacijas (NATO) dalībvalstīm, lai garantētu Latvijas robežu neaizskaramību un valsts drošību. Apliecinot NATO dalībvalstu atbalstu Baltijas valstu drošībai, vairākas dalībvalstis jau ir nosūtījušas papildu lidaparātus Baltijas valstu gaisa telpas aizsardzībai un patrulēšanai (Baltic Air Policing).
Viens no galvenajiem priekšnoteikumiem efektīvākai Baltijas valstu drošības...

Vairāk

A- A A+ T T T TDirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

Ērgļu apvienības pārvalde,
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Madonas novads, LV-4840,
tālr. 64871231, e-pasts ergli@madona.lv
(c) 2023 Ērgļu apvienības pārvalde


Izstrādāts : DirectHit