ĒRGĻU
apvienība
Piektdiena, 22. septembris
Šodien sveicam: Maigurs, Mārica, Māris
Kontaktinformācija

Madonas novada Ērgļu apvienības pārvalde
Reģ.nr. 50900036721
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Madonas novads, LV-4840
Tālr./ fakss 64871231
E-pasts: ergli@madona.lv

Meklēt ergli.lv
  Meklēt

Piedalies akcijā “Saulespuķes vienotai Eiropai kopā ar Ukrainu”

Saulespuķu lauki ir viens no Ukrainas simboliem, tāpēc pēdējā mēneša laikā saulespuķes cilvēkiem dažādās pasaules malās ir kļuvušas par vienu no Ukrainas brīvības un solidaritātes atbalsta zīmēm. Tajā pašā laikā zināms, ka darbošanās dārzā spēj mierināt prātu un sirdi – dārza terapija daudzviet pasaulē tiek izmantota, lai palīdzētu cilvēkiem pārvarēt psiholoģiskus pārdzīvojumus un traumas, tai skaitā arī posttraumatiskā stresa sindromu.

 

Šajā laikā, kad savās mājās, skolās un darbavietās uzņemam cilvēkus no Ukrainas un ik dienu...
Vairāk


Iedzīvotāju sapulce Ērgļos

13. aprīlī plkst. 18.00 Ērgļu saieta nama lielajā zālē notiks iedzīvotāju sapulce. Sapulcē tiks apspriesti jautājumi par SIA "ŪDAS" reorganizācijas procesu, informācija par komunālo pakalpojumu nodrošināšanu un daudzdzīvokļu namu apsaimniekošanu Ērgļos. 

Sapulcē piedalīsies Ērgļu apvienības pārvaldes vadītāja, domes vadības pārstāvji, kapitālsabiedrības...
Vairāk


SIA „ŪDAS” PAZIŅOJUMS PAR NORĒĶINU SISTĒMAS MAIŅU

Saskaņā ar Madonas novada pašvaldības 22.03.2022 domes lēmumu Nr. 172, tiek uzsākts Ērgļu pagasta SIA “ŪDAS” reorganizācijas process, kā rezultātā pašvaldības kapitālsabiedrība SIA ŪDAS” tiks pievienota Madonas novada pašvaldības kapitālsabiedrībai SIA “Madonas ūdens”.

SIA “ŪDAS informē, ka saistībā ar šī reorganizācijas procesa uzsākšanu no 01.04.2022 tiek pārtraukta norēķinu patērēto ūdeni un kanalizācijas pakalpojumiem pieņemšana uz vietas Parka ielā 33.

Lūdzam veikt apmaksu par pakalpojumiem...
Vairāk


Sāk darboties Ukrainas atbalsta tālrunis nodokļu jautājumos

Lai operatīvi informētu un palīdzētu iedzīvotājiem un  uzņēmējiem, kuri sniedz atbalstu Ukrainai un tās iedzīvotājiem vai kuru uzņēmējdarbību ietekmējis karš Ukrainā, Valsts ieņēmumu dienestā (VID) no šī gada 21. marta sāk darboties īpaši tam izveidots tālrunis nodokļu jautājumiem par atbalstu un sadarbību ar Ukrainu – 67120012.

 

Šis tālrunis darbosies darba dienās no pirmdienas līdz ceturtdienai no plkst. 8.15 līdz plkst. 17.00, bet piektdienās no plkst. 8.15 līdz plkst. 8.15-15.45.

Zvanot uz to, ikviens...
Vairāk


No 10.03. līdz 08.04. izsludināta parakstu vākšana tautas nobalsošanas ierosināšanai par likuma par ostām atcelšanu.

Centrālā vēlēšanu komisija ir izsludinājusi parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par Valsts prezidenta apturētā likuma “Grozījumi Likumā par ostām” atcelšanu.

Parakstu vākšana notiek no 2022. gada 10. marta līdz 8. aprīlim.

SVARĪGI! Parakstu vākšana notiek, lai tautas nobalsošanā varētu lemt par šī likuma atcelšanu.

 


Vairāk

Apmaksā rēķinus Maxima veikalos Madonas novadā

Madonas novada pašvaldība lūdz Madonas novada iedzīvotājus – nekustamā īpašuma nodokļa maksātājus, nekustamā īpašuma nodokli maksāt maksāšanas paziņojumā norādītajos Madonas novada pašvaldības banku kontos:

A/S SEB Banka            konta Nr. LV83 UNLA 0050 0167 2574 6 A/S Swedbank              konta Nr. LV94 HABA 0001 4020 4157 6 A/S Citadele                  konta...

Vairāk

Uzņēmēj, piesaki darba vakanci jaunietim projektā „Jauniešu karjeras izvēle un amata prasmju apguve’’

Šī gada vasaras mēnešos – laika posmā no 1.jūnija līdz 31.augustam Madonas novada pašvaldība īstenos projektu „Jauniešu karjeras izvēle un amata prasmju apguve’’, piešķirot finansējumu 30 jauniešu atalgojumam.

 

Projekta uzdevumi:

veicināt jauniešu aktīvu dalību savas karjeras veidošanā un izaugsmē Madonas novadā;


Vairāk


Buklets "Kā rīkoties krīzes situācijā"

Lai stiprinātu Latvijas un tās iedzīvotāju drošību, jau no 2016. gada Latvijā tiek veidota visaptverošas valsts aizsardzības sistēma, kurā uzsvars tiek likts uz ikviena iedzīvotāja atbildību krīzes situācijā. Lai izglītotu Latvijas iedzīvotājus par to, kā rīkoties krīzes gadījumā un kā savu drošību stiprināt jau šodien.

2020. gada 3. jūnijā Aizsardzības ministrija prezentēja bukletu “Kā rīkoties krīzes gadījumā”, kas izstrādāts sadarbībā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, Neatliekamās...
Vairāk


SIA „ŪDAS” paziņojums par plānoto ūdens ražošanas un piegādes pakalpojumu kā arī kanalizācijas notekūdeņu attīrīšanas tarifu maiņu

No 2022.gada 1.marta tika plānots mainīt  ūdensapgādes un  kanalizācijas notekūdeņu attīrīšanas pakalpojumu tarifu.

Veicot pārrunas ar Madonas novada domi un Ērgļu apvienības pārvaldes vadību, tika nolemts tarifus nemainīt. Viss paliek pa vecam. Lūdzam izprast situāciju un veikt norēķinus par pakalpojumiem savlaicīgi, lai SIA „ŪDAS” varētu turpināt sniegt iedzīvotājiem kvalitatīvus pakalpojumus.

SIA „ŪDAS” valdes loceklis Juris Šaudiņš


Vairāk

Madonas novada dome pieņem rezolūciju Krievijas Federācijas nosodījumam

1. martā, Madonas novada dome ārkārtas sēdē vienbalsīgi pieņēma rezolūciju, kurā pausts nosodījums Krievijas Federācijas militārajam uzbrukumam Ukrainai un atbalsts karadarbībā cietušajai Ukrainas tautai.

 

Rezolūcijas teksts:

"2022. gada 24. februārī Krievijas Federācija uzsāka neizprovocēta plaša mēroga militāro agresiju pret Ukrainu un ieveda karaspēku neatkarīgās valsts teritorijā.

Ukrainas tauta šobrīd cīnās pret agresoru. Tā cīnās par sava valstiskuma saglabāšanu. Tā cīnās par brīvību. Tā cīnās par mums.

Šajā...
Vairāk

A- A A+ T T T TDirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

Ērgļu apvienības pārvalde,
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Madonas novads, LV-4840,
tālr. 64871231, e-pasts ergli@madona.lv
(c) 2023 Ērgļu apvienības pārvalde


Izstrādāts : DirectHit