ĒRGĻU
apvienība
Piektdiena, 22. septembris
Šodien sveicam: Maigurs, Mārica, Māris
Kontaktinformācija

Madonas novada Ērgļu apvienības pārvalde
Reģ.nr. 50900036721
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Madonas novads, LV-4840
Tālr./ fakss 64871231
E-pasts: ergli@madona.lv

Meklēt ergli.lv
  Meklēt

Aicinājums iziet tehnisko apskati

VTUA aicina iziet traktortehnikas un tās piekabju ikgadējo valsts tehnisko apskati

Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra (turpmāk-VTUA) atgādina, ka ar lauksaimniecības sezonas sākumu traktortehnika un tās piekabes drīkst piedalīties ceļu satiksmē, ja sagatavota atbilstoši tehniskās apskates prasībām un izieta traktortehnikas un tās piekabju ikgadējā valsts tehniskā apskate (turpmāk - tehniskā apskate).

Tāpat traktortehnikas īpašniekus...
Vairāk


Atbalsts putnkopības nozarei

Lauku atbalsta dienests (LAD) izsludina piektās kārtas projektu iesniegumu pieņemšanu apakšpasākumā "Atbalsts profilaktiskajiem pasākumiem, lai mazinātu epizootiju un epifitotiju iespējamās sekas" putnkopības nozarei. Projektu pieteikumu pieņemšana notiks no 2017.gada 1.marta līdz 2017.gada 31.martam, kopējo publiskais finansējums ir EUR 900 000.
Atbalsta mērķis ir sniegt atbalstu dzīvnieku sevišķi bīstamo infekcijas slimību izplatības (epizootijas) riska mazināšanai, paredzot preventīvo pasākumu...

Vairāk


Darba piedāvājums PII PIENENĪTE

Ērgļu novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde "Pienenīte" aicina darbā pirmskolas medicīnas māsu.

Darba pienākumi:
   - pirmās palīdzības sniegšana, dokumentu sastādīšana un noformēšana, bērnu un darbinieku veselības kontrole, bērnu antropometrija, redzes un dzirdes pārbaude, ēdienkartes sastādīšana un kontrole, sanitāri higiēnisko prasību ievērošanas kontrole...

Vairāk


LLKIC seminārs par finansējuma piesaisti

2.martā lkst.10.00 Ērgļu saieta namā Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs aicina uz semināru "Valsts un ES atbalsts uzņēmējdarbībai, lauksaimniecībai, lauku attīstībai un meža īpašniekiem  2017. gadā. Atbalsta apjoms, tā saņemšanas nosacījumi. Likumdošanas izmaiņas."
Semināra programma


Vairāk

Uz tikšanos aicina Jauno uzņēmēju klubs

Jauno uzņēmēju klubs aicina uz februāra tikšanos Jauno uzņēmēju klubā otrdien 21.februārī plkst.17:00 Blaumaņa ielā 3, 1.stāvā, Madonā.

Šoreiz galvenā diskusiju tēma uzņēmēju klubā būs par uzņēmuma mājaslapu veidošanu.
Kas ir būtiski, veidojot savu mājaslapu? Nereti var redzēt, ka uzņēmuma mājaslapa ir nepārskatāma un potenciālo klientu drīzāk aizbiedē, nekā piesaista.

Tāpēc šoreiz piedāvāsim tiešsaistes...
Vairāk


Privatizācijas aģentūras paziņojums par izsoli

Privatizācijas aģentūra pārdod atklātā mutiskā izsolē ar augšupejošu soli izīrētu valsts dzīvokļa īpašumu Nr.15 Mehanizatoru ielā 1, Ērgļos, Ērgļu pagastā, Ērgļu novadā – izsoles sākumcena EUR 4 500.00, nodrošinājums EUR 450.00, izsole 20.04.2017. plkst. 11-30, pieteikšanās termiņš līdz 06.04.2017. plkst. 16.00.

Izsole notiek, ja pirmpirkuma tiesīgā persona neizmanto savas...
Vairāk


Pasaules Dabas Fonda aicinājums

Par akciju Zemes stunda – 2017. gada 25. martā plkst. 20:30-21:30
25.martā no 20:30-21:30 jau vienpadsmito reizi pasaulē tiek atzīmēta Zemes stunda, kas, nelietojot apgaismes objektus stundas garumā, aicina domāt par klimata pārmaiņām un individuālu paradumu ietekmi uz šīm izmaiņām. Kā katru gadu, valsts iestādes, iedzīvotāji un uzņēmumi ir aicināti Zemes stundas svētkus sagaidīt, simboliski izslēdzot apgaismes objektus 25. martā plkst. 20:30-21:30 .

Konkurss “Klimata...

Vairāk


Iedzīvotājiem pieejami jauni veselības nozares e-pakalpojumi

No šā gada februāra papildus valsts E-veselības portālam www.eveseliba.gov.lv arī valsts pārvaldes pakalpojumu portālā www.latvija.lv iedzīvotajiem ir pieejams daudzveidīgs veselības nozares e-pakalpojumu klāsts, kas nodrošina iespēju ātri un ērti noskaidrot ar savu veselību saistītu informāciju.

Iedzīvotājiem šobrīd ir pieejami trīspadsmit dažādi e-pakalpojumi. Piemēram, e-pakalpojums “Manas e-receptes” sniedz iespēju ikvienam...
Vairāk


Par atkritumu izvešanu

Tehnisku iemeslu dēļ 12.02.2017 Ērgļu novadā netika izvesti sadzīves atkritumi. Atkritumu izvešana ir ieplānota 16.02.2017.

SIA "Pilsētvides serviss" atvainojās par sagādātajām neērtībām!

 


Vairāk

Tuvojas „Vidzemes Uzņēmēju dienas 2017”

Tuvojoties pavasarim sākas gatavošanās „Vidzemes uzņēmēju dienām 2017” – gada lielākajam  uzņēmējdarbības pasākumam reģionā, kas šogad 19. un 20. maijā norisināsies Valmieras centrā. Tās atzīmēs  jau 20. gadskārtu. Katru gadu izstādei tiek noteikta īpaša tematika  un  2017.  gadā tā būs „Uzņēmējs – Vidzemes lepnums” . „Vidzemes uzņēmēju dienas” ir izstāde, kurā aicināti piedalīties ir dažādu nozaru...
Vairāk

A- A A+ T T T TDirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

Ērgļu apvienības pārvalde,
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Madonas novads, LV-4840,
tālr. 64871231, e-pasts ergli@madona.lv
(c) 2023 Ērgļu apvienības pārvalde


Izstrādāts : DirectHit