ĒRGĻU
apvienība
Ceturtdiena, 2. februāris
Šodien sveicam: Spīdola, Sonora
Kontaktinformācija

Madonas novada Ērgļu apvienības pārvalde
Reģ.nr. 50900036721
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Madonas novads, LV-4840
Tālr./ fakss 64871231
E-pasts: ergli@madona.lv

Meklēt ergli.lv
  Meklēt

Lauksaimniecības tehnikas iegādei pieejams jauns finansējuma veids ar Lauku atbalsta dienesta līdzfinansējumu

Lai lauksaimnieki pirms jaunās laukapstrādes un sējas sezonas varētu izdevīgi iegādāties nepieciešamo tehniku, banka Citadele ir radījusi jaunu, lauksaimniekiem pielāgotu finansējuma veidu. Līdz ar 2016. gada februāra sākumu Citadele piedāvā iespēju saņemt kredītu lauksaimniecības tehnikas iegādei ar Lauku atbalsta dienesta (LAD) līdzfinansējumu, tehnikas vienību uzreiz iegūstot savā īpašumā.

Jaunākie statistikas dati liecina, ka Latvijā ir vairāk...
Vairāk


Advokatūras dienas 2016

No 1.marta ikviens iedzīvotājs var pieteikties bezmaksas juridiskajām konsultācijām visā Latvijā, ko varēs saņemt no 14. līdz 18. martam Advokatūras dienās. Vidzemes reģionā konsultācijas tiks sniegtas Alūksnē, Cēsīs, Madonā, Smiltenē, Valkā un Valmierā.

Plašāka informācija šeit.


Vairāk

Tieslietu ministrija izstrādājusi vadlīnijas Latvijas valstspiederīgajiem bērnu tiesību aizsardzībai Apvienotajā Karalistē

Vadlīnijas paredzētas, lai ieteikumu un padomu veidā informētu Latvijas ģimenes, par to, kas jāņem vērā bērnu interešu aizsardzībai, pārceļoties uz dzīvi šajā valstī. Tieslietu ministrija vērš sabiedrības uzmanību uz to, ka, izceļojot ar bērniem uz citu valsti, Latvijas valstspiederīgajiem jāievēro konkrētās valsts likumi, kā arī noteiktie bērnu aprūpes standarti un tradīcijas.

Reaģējot uz gadījumiem, kad ārvalstu dienesti šķīruši bērnus no Latvijas valstspiederīgo ģimenēm dažādu pārkāpumu dēļ, 2015. gada 16. decembrī...
Vairāk


Sidrabiņos Latvijas Čempionāts Skijoringā

27.februārī  Sidrabiņos notiks Latvijas Čempionāts Skijoringā 3.posms

               Reģistrācija no 8.00 - 10.00
               Iepazīšanās aplis skijoringa klasēs plkst. 9.35 
               Starts plkst. 10.00. ...

Vairāk


Vidzemes uzņēmēju dienas 2016

20.maijā no plkst.10.00 līdz plkst. 18.00 un 21.maijā no plkst.8.30 līdz plkst.15.00 Valmieras centrā tiek organizēts Biznesa forums izstāde - gadatirgus.

Tuvojoties pavasarim sākas arī gatavošanās „Vidzemes uzņēmēju dienām”, kuras šogad svinēs 19. gadskārtu. Tās kļūst ar vien nozīmīgākas, jo bez Vidzemes novadu uzņēmējiem, kuri veido lielu īpatsvaru pasākumā ar vien vairāk piedalās uzņēmēji un amatnieki no...
Vairāk


LLKC aicina uz informatīvu semināru

24.02.2016. Ērgļu saieta namā Rīgas ielā 5, Ērgļos LLKC Meža konsultāciju pakalpojumu centra Madonas nodaļa rīko informatīvu semināru "Aktualitātes saistībā ar Āfrikas cūku mēri un  Eiropas Savienības atbalsts meža īpašniekiem"

10:00 - 11:00 Afrikas cūku mēris ,izplatība, pašreizējā situācija un prognozes .Mājas dzīvnieku reģistrācija. Lektore Ilze Ozola, vetārste    
11:00 - 12:00 ES atbalsta...

Vairāk


Lauku E-Lapa 2016.gada februāris

Lauku E_Lapa 5.02.2016.

Lauku Lapa Nr.2 (131)

Lauku E_lapa 19.02.2016.

Lauku E_Lapa_26.02.2016.


Vairāk

LLKIC aicina uz semināru

12.februārī Ērgļu saieta namā notiks Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Madonas nodaļas rīkotais informatīvais seminārs "Par ES un Valsts likumdošanas izmaiņām, kas attiecas uz lauku un mežu apsaimniekošanu".

Darba kārtība:
11.00-11.30 AS ”Attīstības finanšu institūcijas Altum” valsts atbalsta programmas-uzņēmējdarbības attīstībai. Lektors Valtis Krauklis - AS ”Attīstības finanšu...

Vairāk


Madonas KB izsludina pieteikšanos uz Bioloģiskās lauksaimniecības mācībām

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Madonas konsultāciju birojs aicina uz mācībām lauksaimniekus un lauku uzņēmējus, piedāvājot profesionālās pilnveides izglītības programmā apgūt "Bioloģiskās lauksaimniecības pamati".
Programmu var apgūt klausītāji ar jebkuras pakāpes sākotnējo izglītību: bioloģiskie lauksaimnieki, lauksaimnieki, pārtikas mājražotāji, pārstrādes uzņēmumi, citi interesenti, kuri vēlas iegūt vai papildināt zināšanas par bioloģisko lauksaimniecību.
Bioloģiskās lauksaimniecības programma ietver zināšanu apguvi par lauksaimniecības politiku, bioloģiskās lauksaimniecības...

Vairāk


Ierobežojumi uz valsts ceļiem

Sakarā ar sliktajiem laika apstākļiem, ar 3.februāri sākas ierobežojumi transporta līdzekļiem ar smagajām kravām pa valsts nozīmes ceļiem ar grants segumu. Tie ir ceļi P31 Ērgļi - Drabeši,  P33 Ērgļi - Jaunpiebalga, ; P79 Ērgļi - Koknese.


Vairāk
A- A A+ T T T TDirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

Ērgļu apvienības pārvalde,
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Madonas novads, LV-4840,
tālr. 64871231, e-pasts ergli@madona.lv
(c) 2023 Ērgļu apvienības pārvalde


Izstrādāts : DirectHit