ĒRGĻU
apvienība
Ceturtdiena, 2. februāris
Šodien sveicam: Spīdola, Sonora
Kontaktinformācija

Madonas novada Ērgļu apvienības pārvalde
Reģ.nr. 50900036721
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Madonas novads, LV-4840
Tālr./ fakss 64871231
E-pasts: ergli@madona.lv

Meklēt ergli.lv
  Meklēt

Pavasara gadatirgus

 

4.maijā Ērgļu saieta nama apkārtnē notiks Pavasara gadatirgus.


Vairāk

Foto konkurss albumam „Vidzemē man būt!”

Biedrība „Balvu olūts” sadarbībā ar Vidzemes kultūrvēsturiskā novada pašvaldībām aicina fotogrāfus no visas Latvijas piedalīties unikāla foto albuma „Vidzemē man būt!” tapšanā. Tā būs fantastiska iespēja mums kopā radīt lielisku vērtību kopumu, kas dos iedvesmu mūsu cilvēkiem atklāt Vidzemi no jauna un paliks atmiņai nākamajām paaudzēm. Albums veidos stāstu par Vidzemi un vidzemniekiem, atspoguļojot dabas un...
Vairāk


Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai.

SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” un SIA LLKC Madonas nodaļa aicina jauniešus mācīties uzņēmējdarbību.
Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs aicina jauniešus vecumā no 18-40 gadiem piedalīties bezmaksas mācībās, lai iegūtu teorētiskas un praktiskas zināšanas par uzņēmuma veidošanu, uzsāktu īstenot vai attīstīt savu uzņēmējdarbības ideju laukos. Pabeiguši mācības, jaunieši ar savu ideju varēs startēt konkursā “’Laukiem...

Vairāk


Iespēja kļūt par viesģimeni kādam no apmaiņas skolēniem Latvijā

    Starpkultūru mācību apmaiņas programmu ietvaros 2016./2017. mācību gadā skolas gaitas Latvijā uzsāks 33 viesskolēni no Meksikas, Dominikānas Republikas, Itālijas, Vācijas, Taizemes, Beļģijas, Turcijas, Honkongas un Nīderlandes. Kā katru gadu, arī šogad, aktīvi tiek meklētas viesģimenes, kas labprāt savās mājās uzņemtu ārzemju skolēnu.
      Kļūšana par viesģimeni ir neizmērojami vērtīga pieredze - uzsver „AFS Latvija” direktore Ineta Leikuma „Tā ir iespēja bērnam ļaut justies kā mājās, palīdzot iepazīt svešu valsti. Kā rāda pieredze, lielākā daļa ģimenes atzīst, ka līdz ar...

Vairāk


Lielās Talkas dienas novadā

Lielās Talkas norises vietas Ērgļu novadā:

1.    R.Blaumaņa memoriālajā muzejā “Braki”, 20. aprīlī, plkst.9.00 muzeja organizēta talka, talkas vadītāja Zinta Saulīte, t.26498099
2.    Ērgļu pagastā slimnīcas parkā 23. aprīlī, plkst. 9.00 jauniešu biedrības “Ērgļu sirds” organizēta talka, talkas vadītājs Mārcis Feldbergs, t.28330027.
3.    Ērgļu pagastā slimnīcas parkā 23. aprīlī, plkst. 10.00 pensionāru biedrības organizēta talka, talkas vadītājs Andrejs Brēmanis,...

Vairāk


Paziņojums lauku saimniekiem

No šā gada 11.aprīļa līdz 23.maijam lauksaimnieki var pieteikties platību maksājumiem, ar kavējuma maksājumiem līdz 15.jūnijam. Par konsultācijām platību maksājumu saņemšanai iepriekš sazināties ar Ērgļu novada lauku attīstības konsultanti Diānu Suščenko pa telefonu 26117524.


Vairāk

Seminārs daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes paaugstināšanai

 20. aprīlī plkst. 10.00 Gulbenē, Gulbenes novada domes telpās (Ābeļu iela 2, Gulbene) notiks seminārs "Daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes paaugstināšana. Pamatnosacījumi”.
Semināra laikā klātesošie tiks informēti par Eiropas Reģionālā attīstības fonda aktivitātes „Veicināt energoefektivitātes paaugstināšanu dzīvojamās ēkās” nosacījumiem, tehniskās dokumentācijas sagatavošanas niansēm, lēmuma pieņemšanas procedūru, kā arī līdzfinansējuma saņemšanas aspektiem. Pasākumos piedalīsies arī banku pārstāvji, kas informēs par kredīta saņemšanas nosacījumiem.
Vairāk


Pieteikšanās platību maksājumiem

Lauku atbalsta dienests (LAD) informē, ka no šā gada 11.aprīļa līdz 23.maijam lauksaimnieki var pieteikties platību maksājumiem, iesniedzot Vienoto iesniegumu. Pēdējā diena, kad atbalsta maksājumiem var pieteikties ar kavējuma sankciju, ir 15.jūnijs.
Tiem lauksaimniekiem, kuru saimniecībā ir 10 hektāri vai vairāk lauksaimniecības zemes, atbalsta saņemšanai šogad obligāti jāpiesakās tikai Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā (EPS). LAD aicina arī visus pārējos lauksaimniekus iesniegt Vienoto iesniegumu EPS, jo...

Vairāk


Tikšanās ar iedzīvotājiem

Ērgļu novada pašvaldības domes deputāti aicina iedzīvotājus uz tikšanos 2016. gada 28. aprīlī plkst.17:30, Ērgļu saieta nama telpās Rīgas ielā 5, Ērgļos.

 


Vairāk

Laivošana pa Ogres upi

1.aprīlī ūdens līmenis Ogres upē ir tādā līmenī, ka drosmīgie var veiksmīgi izmantot upi laivošanai! Laivošanu var sākt jau no Cirstiem, izbraukt Brāžu krāces līdz pat Vecogres HES un tā līdz pašai Ogres ietecei Daugavā. Pie HES aizsprostiem gan jārēķinās,ka laivas jāpārnes pa sauszemi! Šobrīd lieliski var pārvarēt Brāžu krāces, ka pie zemāka ūdens līmeņa var sagādāt raizes ne pa jokam! Brauc, laivo un atpūties pa Ogres upi!


Vairāk
A- A A+ T T T TDirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

DirectHit.lv banneris

Ērgļu apvienības pārvalde,
Rīgas iela 10, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Madonas novads, LV-4840,
tālr. 64871231, e-pasts ergli@madona.lv
(c) 2023 Ērgļu apvienības pārvalde


Izstrādāts : DirectHit